Dodany: 2012-06-29 12:43:19

Mowa kwiatówMimo, że na co dzień raczej nie zwracamy na to uwagi, są kwiaty, które mówią. Tak przynajmniej się to określa, bo mowa raczej o znaczeniu poszczególnych kwiatów. Chodzi bowiem o to, że dając komuś czerwone róże jednocześnie – poprzez ten gest dajemy tej osobie do zrozumienia, że nie jest nam ona obojętna, bo kwiaty – zwłaszcza czerwone róże mówią o miłości właśnie i gorącym uczuciu.

 

Mowa kwiatów to coś więcej niż sama symbolika, to bardzo przydatne dla nas narzędzie w życiu codziennym, kiedy nie zawsze wiemy jak powiedzieć komuś wprost to, co o danej osobie myślimy. Kwiaciarnia szczecin często spotyka klientów, którzy długo wahają się przy zakupie kwiatów, nie wiedzą jak mają się zachować, kiedy kwiaty mają być dla szefowej, czysto oficjalnym gestem nie zaś jakimś ukrytym wyznaniem.

 

Kwiaciarnia szczecin zawsze pomaga swoim klientom w dobraniu takiego kwiatu, który będzie mówił to co należy. Idealnym prezentem dla osoby, której chcemy zwyczajnie zrobić przyjemność może być kwiat w doniczce jak choćby storczyki, które są miłym gestem, pozbawionym ewentualnej symboliki-mowy. Kwiaciarnia szczecin radzi również kupowanie tulipanów, jednak te w kolorze żółtym oznaczają raczej niepewność, zdradę, lepiej nie wręczać ich bliskiej osobie, z która planujemy wspólne życie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mowa kwiatów
Nick: