Dodany: 2012-07-02 09:35:25

JaśminKwiaty nigdy nie były na tyle dobrze znane nawet najlepszym ogrodnikom, by znali pochodzenie każdego kwiatu. Wciąż ogrodnicy spierają się co do pochodzenia jaśminu, który jest kwiatem, ale jednocześnie krzew z kwiatami jaśminu.

 

Kwiaty szczecin jaśminu mają różne kolory przez co przepięknie wyglądają, kiedy kilka krzewów rośnie obok siebie. Kwiaty szczecin jak jaśmin to oprócz tego, że są to kwiaty cudownie pachnące to na dodatek typowo letnie. Kwiaty szczecin jaśminu przypominają niemal każdemu, kto wychował się wśród kwiatów, czy to na wsi, czy to przy dużych kompleksach ogrodowych o zbliżającym się lecie i pieęnej, słonecznej pogodzie. Jaśmin jest jednak kwiatem, którego nie znoszą alergicy.

 

Niemal połowa populacji ma ogromne uczulenie na pył kwiatów jaśminu, który uważany jest często za toksyczny. Kwiaty jaśminu mogą mieć kolor żółty, różowy lub biały, jednak w naszych ogrodach najczęściej spotyka się jednak jaśmin z żółtymi, bardzo charakterystycznymi kwiatami. Nie da się przejść obojętnie wobec jaśminu, gdyż jego zapach jest na tyle intensywny i aromatyczny, że po prostu daje o sobie znać, nawet najbardziej opornym na zapachy osobom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jaśmin
Nick: