Dodany: 2012-07-02 10:02:53

Mak Nazywane często samosiejkami, czy też kwiatami, których człowiek nie jest w stanie się pozbyć z ogrodu. Mowa o makach, które mimo, że są kwiatami polnymi często sieją się w ogrodach i niewielkich ogródkach, przez co często zagłuszają kwiaty nieco niższe i delikatniejsze, typowo ogrodowe.

 

Kwiaty szczecin jak maki są samosiejkami, kwiatami, które sieją się poprzez mak, który roznoszony jest przez wiatr po polach, dzięki czemu maki często pokrywają całe, ogromne pola i łąki i o ile cudownie wyglądają i cieszą oko turysty to gospodarz – właściciel pola nie zawsze jest z tego tak zadowolony.

 

Kwiaty szczecin jak maki to kwiaty, od których często trudno jest uciec, choć w sklepach ogrodniczych dostępne są środki do tępienia maków, a przy tym nie szkodliwe dla innych kwiatów. Wyjściem jest również wykopanie maków i zadbanie o to by nie roznoszony był mak, który jest zasiewem jednocześnie. Kwiaty szczecin jak mak najlepiej prezentują się w naturalnym środowisku, gdzie nie przeszkadzają, wtedy ich piękny, czerwony kolor cieszy każdego, kto kocha naturę i jej piękno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mak
Nick: