Dodany: 2012-07-02 10:06:13

Nasturcja Kwiaty szczecin, które coraz częściej spotykamy w ogródkach działkowych, czy na balkonach to nasturcje. Nasturcje to nie tylko kwiaty szczecin, które są kwiatami bardzo wysokimi jak na kwiaty, bo osiągają nawet do 30 centymetrów, ale również kwiaty, które pięknie, oryginalnie się wyginają tworząc zwisający parasol.

 

Nasturcje to kwiaty szczecin, które najczęściej sprzedawane są jako kwiaty jednoroczne, jednak zdarzają się i kwiaty szczecin tego typu dwuroczne. Kwiaty szczecin jak nasturcje dostępne są w kilku kolorach kwitnienia, są to najczęściej – kolor pomarańczowy, czerwony i biały. Nasturcje są kwiatami, których kwitnienie to okres od czerwca do września, w zależności od tego, kiedy jest posadziliśmy i co ważne jak o nie dbamy.

 

Nasturcje nie wymagają zbyt częstego podlewania, ale wymagają by robić to regularnie. Nasturcje to również kwiaty, które często lądują w doniczkach na balkonach, wtedy również należy pamiętać o ich dostępnie do wody, by cieszyły nasze oko i zdobiły nasze mieszkanie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nasturcja
Nick: