Dodany: 2012-07-02 11:41:07

Czym jest florystykaWielu z nas kocha kwiaty i otwarcie mówi o tym, jak wielką radość sprawia mu układanie kwiatów, ich dobieranie w wiązanki szczecin i wszelkie tego typu prace. Niewielu z nas wie, że taki zmysł estetyki i umiejętności łączenia kwiatów w wiązanki nazywany jest florystyką, a konkretnie nie sam zmysł tylko zajęcie na tym się właśnie opierające.

 

Florystyka to zasady układania kwiatów, ich łączenia, dobierania, ich ochrony i konserwacji, a także normy postępowania z kwiatami, które są złączone w wiązanki szczecin. Wiązanki szczecin – to podstawowy produkt każdego, kto zajmuje się florystyką.

 

Florystyka jest dla osób wybranych, kwiaciarek, które nie tylko poprzez doświadczenie lepiej przygotują nam wiązankę, aniżeli mielibyśmy robić to samemu ie ufając w doświadczenie kwiaciarki, czy zasady, którymi kieruje się florystyka jako pewien odłam rzemieślnictwa, ale i sztuki. Układanie kompozycji kwiatowych nie jest trudne dla tych, którzy mają w sobie coś, co pozwala im na dobranie całości tak, by pasowało do siebie i tworzyło spójny, ciekawy obraz – jak wiązanki szczecin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest florystyka
Nick: